הדפסה על אלוקובונד | מחיר אלקובונד | הדפסה על אלומיניום | פלוס דיזיין

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

 

ALOKO

הדפסה על אלוקובונד

הדפסה על אלוקובונד מתאים לשימוש רחב כגון הדפסת תמונות, שלטי חוץ ופנים, חיפוי מבנים, תמרורים ועוד מגוון רחב של אמצעי עיצוב ודקורציה. הדפסה על אלוקובונד מאפשרת יצירת מוצרי אלוקובונד ואלומיניום איכותיים בצבעים שונים והדפסה בהתאמה אישית. פלוס דיזיין מתמחים בהדפסה על אלוקובונד ונשמח לייעץ לכם לגבי כל עבודה ונציא פתרונות לכל בעיה או רעיון חדש!

אלוקובונד מורכב משני שכבות אלומיניום דקות, ובין שתי שכבות המתכת מצוי חומר פלסטי PVC רך הנותן לחומר את גמישותו. אלומיניום אלוקובונד מאופיין בעמידות גבוהה בתנאיי חוץ ומזג האוויר קשים ובמשקלו הקל, יכולת כיפוף גבוהה, מתאים לכל סוגי עבודות שילוט ותמונות איכות, כמו כך ניתן לחיתוך פשוט באמצעות סכין יפנית.אלומיניום הינו אחד החומרים החזקים ביותר בטבע, מה שהופך את לוחות האלוקובונד לעמידים וחסינים לאורך שנים והוא מעניק מראה מרשים לתמונות ושלטים בתנאי בית ותנאי חוץ.

 

חיפוי זכוכית למטבח קטלוגלדוגמאות נוספות לחץ כאן


הדפסה על אלוקובונד מחיר

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדפסה על אלוקובונד

חומרים באיכות הגבוהה ביותר

איכות מקסימלית במחיר מינימאלי

על מנת להבטיח איכות ועמידות לאורך שנים אנו משתמשים בדיו EPSON מיוחד בעל יציבות ואריכות של כ-75 שנים בעוצמת צבע גבוהה במיוחד. בנוסף לכך האלוקובונד שאנו משתמשים הוא בעל גימור יוקרתי מה שנותן אפקט צבע חיי והדפסה חדה במיוחד. שילוב של כל צילום או תמונה איכותית והטכנולוגיה העדכנית ביותר נותנת לנו את האפשרות ליצור הדפסה על אלוקובונד באיכות הגבוהה ביותר.

 

 


מסגרת נסתרת וברגי ניקל

אופציות תלייה שונות

 מתאים לכל מטרה

בפלוס דיזיין עומדים בפניכם מספר אפשרויות לתליית תמונת האלוקובונד שלכם, תלייה בברגי ניקל מעוצבים, מסגרת אלומיניום נסתרת או הפשוטה ביותר - הדבקה ישירה למשטח. ברגי הניקל נותנים לתמונה מראה יוקרתי ומשמשים כאלמנט עיצובי בחזית התמונה ובנוסף גם יוצרים הרחקת התמונה מהקיר. לעומת זאת מסגרת אלומיניום נסתרת מאפשרת לנו ליצור הדפס נקי בחזית ונותנת הרגשה של תמונה מרחפת מהקיר. כל אלמנט תלייה נותן מראה מרשים ודקורטיבי בהתאם לחלל אותו אתם רוצים לעצב בעזרת הדפסה על אלוקובונד.

 


הצמדה לאלוקובונד

הדפסה בשיטת הדבקה

הפקת איכות תמונה מקסימלית

לאחר שנים של ניסוי וטעייה של הדפסה על אלוקובונד - פיתחנו את הדרכים והשיטות שמאפשרות לנו ליצור את ההדפסה באיכות הגבוהה ביותר ודיוק לפרטים הקטנים. בשיטת ההדבקה אנחנו מדפסיים על נייר פוטו/וניל מקורי, מה שנותן לנו את החדות המירבית וספיגת צבע מקסימלית בשונה מהדפסה ישירה. ההדפס מוצמד במכונות למינציה מחוממות על החזית של האלוקובונד. כדי לתת להדפס הגנה מירבית ועמידות אנו נותנים אופצייה להצמיד שכבת למינציה, שגם במיקרה של שריטה או נזק חיצוני ההדפס לא יפגע.

 


הדפסה ישירה על אלוקובונד

הדפסה ישירה על אלוקובונד

פלוס דיזיין תוכלו להדפיס ישירות על גבי האלומיניום ולהבטיח את עמידות ההדפסה לאורך שנים. ההדפסה מתבצעת ע"י מדפסת חדשנית ומתקדמת בשוק כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר .בהדפסה ישירה על אלוקובונד עמידות הצבעים היא אופטימלית ובעלת עמידות ארוכת טווח לשנים רבות לשילוט הניצב בתנאי חוץ.

 

 

 

 


לדוגמאות נוספות לחץ כאן


תהליכי עבודה -הדפסה על אלוקובונד

כדי לקבל תוצאה של תמונה על אלוקובונד ישנם מספר שלבים ואופציות שונות. השלב הראשון הוא קביעת מידות לפי צרכי הלקוח - אנחנו עובדים בהתאמה אישית כך שניתן להזמין כל מידה העולה בדעתכם. לאחר שבחרתם את המידות המתאימות והגימור, עוברים לשלב הכי חשוב ומכריע, הדפסה. גם כאן הדבר מתחלק ל 2 אפשרויות: הדפסה ישירה על לוח האלוקובונד או הדפסה על נייר פוטו/וניל מקורי והצמדה בחום ללוח האלוקובונד. כמו כן קיימת אופצייה לציפוי בלמינציית הגנה. לכל שיטה ייתרונות וחסרונות משלה. בשלב הסופי בפני הלקוח עומדות 3 דרכים בהם ניתן לתלות את האלוקובונד: הדבקה ישירה לקיר, ברגי ניקל דקורטיביים עם הרחקה ומסגרת אלומיניום נסתרת.

למה ניתן להשתמש בהדפסה על אלומיניום אלוקובונד?

השימוש באלוקובונד בימינו רק מתרחב וניתן לראות אותו כמעט בכל תחום. האלוקובונד משמש לבניית דגמים ומודליםמתקני תצוגה שונים, שילוט פנים וחוץ, חיפויי קירות, שלטי הכוונה, ארגזי תאורה, תמונות לבית והמשרד. האלוקובונד הוא חומר קל לשימוש ויחסית להשקעה מביא תוצאות מדהימות. הדפסת תמונות על אלוקובונד הוא תחום יחסית חדש ולא מוכר בקרב הקהל הרחב, אך ככל שהמודעות גודלת, גדל גם הביקוש.

חיתוך אלוקובונד צורני

את האלוקובונד ניתן לשלב עם אלמנט נוסף ואף להפוך את האלוקובונד לשימושי עוד יותר, חיתוך אלוקובונד צורני. את לוח האלומיניום ניתן לחתוך לכל צורה,דמות , נישה או כל שבולנה אחרת עפ"י הצורך של הלקוח!

נתונים טכניים של האלוקובונד

אלוקובונד הוא בעל 3 שכבות, שההרכב שלו הוא מאלומיניום ופלסטיק PVC.
במגוון צבעים שונים כגון: לבן, כסוף, כסף מוברש, מראה וצבעים נוספים.
גודל ההדפסה המקסימלי הוא כגודל משטח הפלטה: 300X150 ס"מ

למה הדפסה על אלוקובונד בסטודיו פלוס דיזיין?

- אנו מתמחים בתחום שנים רבות ועם הניסיון באה מקצועיות, זה הוא התחום העיקרי בו אנו עוסקים ויכולים להבטיח עבודה ברמה הכי גבוהה בתחום.

- בסטודיו פלוס דזיין משתמשים אך ורק בחומרי גלם מקוריים ובדגש על צבעי הדפסה מקוריים בלבד!

- אנו מציעים הדפסה על אלוקובונד במידות ועוביים שונים עפ"י התאמה אישית לכל לקוח.

- אנו מדפיסים במדפסות המתקדמות בעולם ומבטיחים איכות הדפסה מקסימלית.

- בסטודיו פלוס דיזיין תקבלו שירות אישי, נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה.

 

צור קשר     שאלות נפוצות

 למידע נוסף על הדפסה על אלוקובונד  03-528-50-03

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il