סטודיו פלוס דיזיין - הדפסה על פרספקס

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

מחיר פרספקס

הדפסה על פרספקס

הדפסה על פרספקס איננו תחום חדש אך רק בזמן האחרון ניתן לראות כי נכנס לשוק ואף משתלט עליו. רעיון הדפסת גרפיקה על פרספקס ושימוש בו כאמצעי עיצוב ודקורציה קיים לאורך זמן אך היה מאד יקר ולא משתלם בהשוואה להדפסה על זכוכית. לאורך השנים, עם התפתחות הטכנולוגיה, ירדו מחירי הייצור ירדו והביקוש עלה עקב איכותו ושקיפותו לעומת הזכוכית.

הייתרון הגדול של הפרספקס על פני הזכוכית הוא בכך שהפרספקס איננו חומר שביר וידוע במשקלו הקל. ניתן להשתמש בפרספקס לכל מטרה או רעיון שעולה לכם לראש ולכן פלוס דיזיין תמיד כאן בשבילכם! בסטודיו פלוס דיזיין ניתן למצוא מבחר ענק של רעיונות לשימוש בפרספקס. אנו מתמחים בהדפסה על פרספקס ונשמח לייעץ לכם לגבי כל עבודה ונציא פתרונות לכל בעיה או רעיון חדש!

 

 

חיפוי זכוכית למטבח קטלוג

 לדוגמאות נוספות לחץ כאן


הדפסה על פרספקס מחיר

חנות

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדפסה על פרספקס

חומרים באיכות הגבוהה ביותר

איכות מקסימלית במחיר מינימאלי

על מנת להבטיח איכות ועמידות לאורך שנים אנו משתמשים בדיו EPSON מיוחד בעל יציבות ואריכות של כ-75 שנים בעוצמת צבע גבוהה במיוחד. בנוסף לכך הפרספקס שאנו משתמשים הוא בעל שקיפות גבוהה מה שנותן אפקט צבע חיי והדפסה חדה במיוחד. שילוב של כל צילום או תמונה איכותית והטכנולוגיה העדכנית ביותר נותנת לנו את האפשרות ליצור הדפסה על פרספקס באיכות הגבוהה ביותר.

 

 


מסגרת נסתרת וברגי ניקל

אופציות תלייה שונות

 מתאים לכל מטרה

בפלוס דיזיין עומדים בפניכם מספר אפשרויות לתליית תמונת הפרספקס שלכם, תלייה בברגי ניקל מעוצבים, מסגרת אלומיניום נסתרת או הפשוטה ביותר - הדבקה ישירה למשטח. ברגי הניקל נותנים לתמונה מראה יוקרתי ומשמשים כאלמנט עיצובי בחזית התמונה ובנוסף גם יוצרים הרחקת התמונה מהקיר. לעומת זאת מסגרת אלומיניום נסתרת מאפשרת לנו ליצור הדפס נקי בחזית ונותנת הרגשה של תמונה מרחפת מהקיר. כל אלמנט תלייה נותן מראה מרשים ודקורטיבי בהתאם לחלל אותו אתם רוצים לעצב בעזרת הדפסה על פרספקס.

 


הצמדה לפרספקס

הדפסה בשיטת Face Mounting

הפקת איכות תמונה מקסימלית

לאחר שנים של ניסוי וטעייה של הדפסה על פרספקס שקוף - פיתחנו את הדרכים והשיטות שמאפשרות לנו ליצור את ההדפסה באיכות הגבוהה ביותר ודיוק לפרטים הקטנים. בשיטת ה-Face Mount אנחנו מדפסיים על נייר פוטו/וניל מקורי, מה שנותן לנו את החדות המירבית וספיגת צבע מקסימלית בשונה מהדפסה ישירה. ההדפס מוצמד במכונות למינציה מחוממות מצידו הפנימי של של הפרספקס. כדי לתת להדפס הגנה מירבית ולפרסקפס עמידות אנו נוהגים להצמיד שכבה קשיחה, שגם במיקרה של שריטה או נזק חיצוני ההדפס לא יפגע.


לדוגמאות נוספות לחץ כאן


תהליכי עבודה -הדפסה על פרספקס

כדי לקבל תוצאה של תמונה על פרספקס ישנם מספר שלבים ואופציות שונות. השלב הראשון הוא קביעת מידות לפי צרכי הלקוח - אנחנו עובדים בהתאמה אישית כך שניתן להזמין כל מידה העולה בדעתכם. לאחר שבחרתם את המידות המתאימות והגימור, עוברים לשלב הכי חשוב ומכריע, הדפסה. גם כאן הדבר מתחלק ל 2 אפשרויות: הדפסה ישירה על לוח הפרספקס או הדפסה על שקף/מדבקה והצמדה בטכניקת ה- FACE MOUNT ללוח הפרספקס מצידו ההפוך! התוצאה של גרפיקה או תמונה מצידו ההפוך של הפרספקס מקנה לו אפקט של עומק ושקיפות ובכך הופכת את ההדפסה על פרספקס למושכת עיין ומכניסה חיים חדשים לכל חלל או חדר! בשלב הסופי בפני הלקוח עומדות 3 דרכים בהם ניתן לתלות את תמונות הפרספקס: הדבקה ישירה לקיר, ברגי ניקל דקורטיביים עם הרחקה ומסגרת אלומיניום נסתרת.

למה ניתן להשתמש בהדפסה על פרספקס שקוף?

השימוש בפרספקס בימינו רק מתרחב וניתן לראות אותו כמעט בכל תחום. הפרספקס משמש לבניית דגמים ומודליםמתקני תצוגה פרספקס שונים, שילוט פנים וחוץ, חיפויי קירות, תמונות לבית והמשרד. הפרספקס הוא חומר קל לשימוש ויחסית להשקעה מביא תוצאות מדהימות. הדפסת תמונות על פרספקס הוא תחום יחסית חדש ולא מוכר בקרב הקהל הרחב, אך ככל שהמודעות גודלת, גדל איתו הביקוש.

חיתוך פרספקס צורני

את הפרספקס ניתן לשלב עם אלמנט נוסף ואף להפוך את הפרספקס לשימושי עוד יותר, חיתוך פרספקס צורני. את לוח הפרספקס ניתן לחתוך לכל צורה,דמות , נישה או כל שבולנה אחרת עפ"י הצורך של הלקוח!

למה הדפסה על פרספקס בסטודיו פלוס דיזיין?

- אנו מתמחים בתחום שנים רבות ועם הניסיון באה מקצועיות, זה הוא התחום העיקרי בו אנו עוסקים ויכולים להבטיח עבודה ברמה הכי גבוהה בתחום.

- בסטודיו פלוס דזיין משתמשים אך ורק בחומרי גלם מקוריים ובדגש על צבעי הדפסה מקוריים בלבד!

- אנו מציעים הדפסה על פרספקס שקוף במידות ועוביים שונים עפ"י התאמה אישית לכל לקוח.

- אנו מדפיסים במדפסות המתקדמות בעולם ומבטיחים איכות הדפסה מקסימלית.

- בסטודיו פלוס דיזיין תקבלו שירות אישי, נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה.

 

חנות

צור קשר     שאלות נפוצות

 למידע נוסף על הדפסה על פרספקס לפני שמזמינם 03-528-50-03

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il