הדפסה על קאפה | הדפסת תמונות על קאפה | קאפה מחיר | פלוס דיזיין

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

הדפסה על קאפה

הדפסה על קאפה

קאפה הינו חומר מוקצף וקשיח, ופני השטח שלו חלקים. קאפה היא סוג של משטח מוקצף וקשיח שעליו מודבק נייר שהודפס בהדפסה דיגיטלית. הדפסה על קאפה מבוצעת כאשר נדרשת רמת גימור גבוהה במיוחד ומתאימה לתערוכות משרדים וכו'. הדפסה על קאפה חוסכת לכם זמן יקר וכסף, הדפסה איכותית לפי טעמכם, הדפסת קאפה במחיר משתלם במיוחד.

הדפסת תמונות על קאפה נותן מראה מרהיב ויכול גם לשמש כמתנה מדהימה ומחיר זול מהרגיל. הדפסה על קאפה היינו פתרון זול לעיצוב הבית, המשרד או שימוש לכל מטרה פרסומית. ניתן להשתמש בקאפה למגוון שונה של עבודות וגם יכול לשמש כמתנה מיוחדת ויוצאת דופן! את תמונות הקאפה ניתן לתלות על כל קיר כמו תמונה רגילה ואינו מצריך התקנה! ניתן לשלב הדפסה על קאפה עם חיתוך צורני וליצור דמויות ושלטים לכל מטרת עיצוב או שיווק!

 

 


לדוגמאות נוספות לחץ כאן


מה הם השלבים להכנת תמונות על קאפה?

הדפסה על קאפה הינו תהליך מהיר ופשוט ביותר. הגרפיקה מודפסת על מדבקה איכותית ולאחר מכן מתבצעת הדבקה על קאפה במכונת הצמדה מיוחדת. סוגי הקאפות הנפוצים ביותר כיום הינם 5/10 מ"מ אך ניתן לחבר מספר קאפות לקבלת עובי עפ"י בקשתכם. את ההדפסה על קאפה ניתן לחפות ע"י למינציה מט או מבריקה ולהגן עלייה מפני שריטות ולתת לתמונה אפקט מיוחד. 

קאפה שחורה

ניתן להוסיף לכל תמונת קאפה מסגרת אלומיניום במגוון צבעים! הוספת מסגרת נותן לתמונה חיים חדשים וכך גם מגן עלייה מפני נזקים! ניתן לשלב בין גווני התמונה שלכם לצבע המסגרת, דבר שייתן לתמונה אפקט מדהים ומיוחד במינו! עובייה של הקאפה יוצר מעין מסגרת בפני עצמה ולעתים מעדיפים הלקוחות לתלות את הקאפה על הקיר ללא מסגרת.

מסגרת קאפה

למה להדפיס על קאפה בסטודיו פלוס דיזיין?

אנו מתמחים בהדפסת תמונות על קאפה ובמטיחים איכות הדפסה מקסימלית ומחירי קאפה מינימלים. אנו מפתחים תמונות על קאפה לצרכים שונים מעיצוב פנים והמשרד ועד פיתוח תמונות קאפה כמתנה מיוחדת. סטודיו פלוס דיזיין מדפיסה על קאפה לאורך שנים רבות וצברה ניסיון בתחום. אנו נשמח לעמוד לשרותכם לכל שאלה ויעוץ בכל תחום!

 

הדפסה על זכוכית מחיר

חנות

הצעות מחיר בוואטסאפ

צור קשר     שאלות נפוצות

 

הדפסה על קאפה

 

 
 
 
 
 


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il