הדפסה תלת מימדית | תלת מימד ללא משקפיים | לנטיקולר | פלוס דיזיין

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

הדפסה תלת מימדית

הדפסה בתלת מימד היא טכנולוגיה ייחודית וחדשנית המאפשרת הדפסה תלת מימדית 3D מתמונה דו מימדית רגילה. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת הדפסות ענק בתלת מימד 3D או יצירת אנימציה או תמונה מתחלפת ועם כל זה - תלת מימד ללא משקפיים! הדפסת תלת מימד 3D מאפשרת החדרת כמה דמויות המצולמות בצילום רגיל וליצור הנפשה שלהן כאשר מביטים על התמונה מזוויות שונות, דבר הנותן לצופה אפקט של תנועה ותחושת עומק לתמונה. שימוש בטכנולוגיה אשר נקראת "עדשות לנטיקולריות", Lenticular Lens ובאמצעות יכולות וידע בעיצוב אשר כוללת עבודה על הקובץ הגרפי וחילוקו לשכבות וסידורן במרחב תלת מימדי אשר למעשה יוצר את אשליית העומק ללא שימוש במשקפיים.


לנטיקולר

לקוחות עסקיים: טכנולוגית ה3D המוכרת גם בכינוי הדפסת הולוגרמה היינה רעיון חדשני המכניס אפקטים ייחודיים בדפוס ומעביר את הרעיון השיווקי באופן אטרקטיבי ביותר תוך משיכת תשומת לב ויצירת חווית צפייה ייחודית. תלת מימד ללא משקפיים - פתרון פרסומי חדשני ומעניין ויביא משיכת תשומת לב לכל עסק!

הדפסה בתלת מימד

 

" מחקרים מוכיחים שתמונות תלת מימדיות מגדילות את החשיפה לקהל פי 5 מהדפסה רגילה, ורבים מקבוצות המחקר העדיפו לראות תמונה תלת מימדית מאשר הדפסה רגילה. הדפסה תלת מימדית הינה דרך חדשה לשווק מוצרים ולספק כמה מסרים ותמונות באותו שטח פרסום, דבר המאפשר להעביר מסר ארוך יותר או כפול וגם ליצור אנימציה של התמונה אשר מושכת את צומת הלב. "

 bannercontact

לפרטים נוספים והצעות מחיר - צור קשר

הדפסה לנטיקולרית

WHATSAPP2


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il