סטודיו פלוס דיזיין - חיתוך צורני

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

מכונת חיתוך

חיתוך צורני

חיתוך צורני, חיתוך CNC ולייזר של קאפות, PVC וחומרים שונים נוספים, ניתן לבצע בגדלים שונים ולמטרות כגון: חדרי ילדים, עמדות מכירה, תערוכות, אירועים וקידום מכירות. בפלוס דיזיין ניתן להדפיס להדביק ולבצע חיתוך צורני בתהליך ייצור מהיר שמתאים לקמפיינים מידיים ולרשתות שיווק ליצור אובייקטים מוגדלים של מוצרים, תכנים ושלל אביזרי קידום מכירות. מכונת החיתוך MImaki cf2 מסוגלת לחתוך סוגים שונים של מדיות כגון: קאפות, קרטון ביצוע, מגנט,  P.V.C  ועוד. מידע נוסף לגבי כל החומרים וחיתוך צורני ניתן למצוא בעמוד שאלות נפוצות

 

 

ניתן לקבל רעיונות על שלל האפשרויות, דמויות לקיר,חיתוך אותיות, מוצרי פרסום, חיתוך צורני ומדויק של קאפות, מדבקות, מגנטים pvc (פלסטיק) ועוד מוצרים בחיתוך צורני.
חיתוך צורני

חיתוך צורני של מדבקה בצבע אחיד

חיתוך צורני המאפשר יצירת שלטים לחלונות ראווה, מדבקות למכוניות עם הלוגו, מדבקות זכוכית, מדבקות קיר ועוד. ניתן לבחור מקטלוג צבעים אורק רחב מאוד של גלילים בצבעים ובמרקמים שונים עבור שילוט חוץ ופנים.
         

חיתוך צורני של מדבקה מודפסת

חיתוך צורני של מדבקה אשר עוברת הדפסה לפי התאמה אישית. החיתוך נקבע לפי קו ווקטור גרפי המסומן על הקובץ. ההדפס עובר למכונת הפלוטר ולפי סימוני קרופ מזהה את אוזרי החיתוך המדוייקים.
 
bannercontactלפרטים נוספים והצעות מחיר - בעמוד צור קשר
 
הצעות מחיר בוואטסאפ
 


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il