מדבקות רצפה | טפט לרצפה | מדבקות לרצפה | פלוס דיזיין

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

מדבקות רצפה

מדבקות רצפה

השימוש במדבקות רצפה הוא רחב ונימצא בשימוש בתחומים שונים כגון פרסום ומיתוג עסקי, עיצוב חללים, קידומי מכירות, פרסומות, פתרון עיצובי לבית ועוד. לרוב ניתן לראות את השימוש בהם כסמלים על מגרשי כדורסל, במרכזי קניות כפרסום והכוונה לעסקים, אומנות, ברחבות ריקודים, בחתונות ומסיבות. השימוש נראה לרוב בעסקים כגון חנויות, קידומי מכירות באירועים, תערוכות, רשתות שיווק, ירידים, פסטיבלים ומסעדות ובזמן האחרון נכנס גם לשימוש פרטי לצרכי עיצוב ודקורציה. מדבקות לרצפה זו דרץ מצויינת להגיע ללקוחות שלכם, להכווין תנועה ממוקדת למוצר שלכם, למתג סביבה שיווקית בזמן אירוע או מבצע, ליצור חיזוק נוסף למותג ואפילו לשימוש כקישוט.

מדבקות רצפה בפלוס דיזיין מייצרים רק עם חומר וניל האיכותי ביותר בשוק מחברת אורקל הגרמנית, בשילוב עם הדפסה סולבנטית בצבעים מקוריים של חברת EPSON. המדבקות עוברות ציפוי למינציה קשיחה ועבה אשר מונעת החלקה ושחיקה של ההדפסה. כמו כן המדבקה קלה ונוחה להדבקה ולא משאירה חומרי דבק על הרצפה לאחר הסרתן. מדבקות טפט רצפה מגיעות במידות שונות בהתאמה אישית לכל צורך.

 

שילוב של חומר גלם ברמה הגבוהה ביותר, הדפסה איכותי בצבעים מקוריים ותהליך עבודה קפדני – זה מה שהופך את המוצר של פלוס דיזיין לאיכותי ביותר!


לדוגמאות נוספות לחץ כאן


הדפסה על אלוקובונד מחיר

הצעות מחיר בוואטסאפ


מדבקות רצפה ממותגות

מדבקות רצפה כמיתוג עסקי 

שיטה מצליחה ומוכחת

מדבקות רצפה זו שיטה חדשה בתחום המיתוג והופכת לכלי המאפשר לנו להציג את המוצר באופן אטרקטיבי ומושך את תשומת הלב של הקונה גם על רצפת החלל. טפט לרצפה יוצר ייחודיות ומבליט את המסר השיווקי. שילוב מדבקות רצפה כחלק מקמפיין מאפשר התאמת החלל הריק לאופצייה נוספת לעיצוב והעברת מסר המותג או המוצר. מדבקות רצפה מתאימות לפרסום בנקודות מכירה, כמוצר נלווה למסע פרסום וכשילוט מקורי המושך את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי.

 


מדבקות רצפה צורניות

מדבקות לרצפה בהתאמה אישית

 כל צורה, כל מידה, כל הדפס

בפלוס דיזיין ניתן לייצר מדבקות עם הדפסה בהתאמה אישית לכל צורך. לבחירתכם מדבקות רצפה שונות ללא הגבלת גודל וצורות שונות בחיתוך צורני. ניתן להתאים את טפט הרצפה לכל חלל לצורך מיתוג ועיצוב בהתאם לצורך ובקשת הלקוח. התאמה מדוייקת לקמפיין השיווקי נותן לכם אופצייה לשלב את מדבקות הרצפה בכל אפשרות ולהבדיל את החברה/מוצר שלכם משאר המתחרים ובכך להביא את תשומת הלב של הלקוח הבא שלכם!

  

 


למינציית רצפה

מה הופך אותה לעמידה?

חומרי גלם איכותיים ותהליך קפדני

לאחר הדפסת מדבקות רצפה הן עוברת לתהליך הלמינציה במכונות המיועדות. מה שהופך את המדבקות למדבקות מיועדות לרצפה הוא ציפוי למיניציה עבה במיוחד הנותן הגנה מלאה מפני שריטות, שפשופים, שחיקה ומאפשר עמידות לתקופה ארוכה. בזכות הלמינציה וההדפסה האיכותית מדבקות רצפה של פלוס דיזיין עמידות בכל התנאים: שמש, גשם, מים, שמן, חומרי ניקוי ועוד.   

 

 


לדוגמאות נוספות לחץ כאן


תהליכי עבודה - מדבקות רצפה מודפסות

כדי לקבל תוצאה של הדפסה איכותית על מדבקת רצפה ישנם מספר שלבים ואופציות שונות. השלב הראשון הוא קביעת מידות לפי צרכי הלקוח - אנחנו עובדים בהתאמה אישית כך שניתן להזמין כל מידה העולה בדעתכם. לאחר שבחרתם את המידות המתאימות והגימור, עוברים לשלב הכי חשוב ומכריע, הדפסה. ההדפסה היא הדפסה סולבנטית ברמת איכות הגבוהה ביותר ומאפשרת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. מדבקות רצפה המודפסות עוברות למכונות הלמינציה. למינציית רצפה ייחודית בעלת עובי של כ-500 מיקרון המונעת שחיקה ובעלת גימור מחוספת המונע החלקה.

למה ניתן להשתמש בהדפסה על מדבקות רצפה?

השימוש במדבקות רצפה בימינו רק מתרחב וניתן לראות אותו כמעט בכל תחום. מדבקות רצפה משמשות גם ככלי למיתוג ופרסום וגם כאלמנט עיצובי. טפט הרצפה הוא חומר קל לשימוש ויחסית להשקעה מביא תוצאות מדהימות. הדפסת מדבקות רצפה הוא תחום יחסית חדש ולא מוכר בקרב הקהל הרחב, אך ככל שהמודעות גודלת, גדל גם הביקוש. מהרצפה לא כל כך קל להתעלם והאנשים חייבים להסתכל לאן הם הולכים וככה הם חייבים לראות את מדבקת הרצפה שלך!

למה הדפסה על מדבקות רצפה בסטודיו פלוס דיזיין?

- אנו מתמחים בתחום שנים רבות ועם הניסיון באה מקצועיות, זה הוא התחום העיקרי בו אנו עוסקים ויכולים להבטיח עבודה ברמה הכי גבוהה בתחום.

- בסטודיו פלוס דזיין משתמשים אך ורק בחומרי גלם מקוריים ובדגש על צבעי הדפסה מקוריים בלבד!

- אנו מציעים הדפסה על מדבקות רצפה במידות וצורות שונות עפ"י התאמה אישית לכל לקוח.

- אנו מדפיסים במדפסות המתקדמות בעולם ומבטיחים איכות הדפסה מקסימלית.

- בסטודיו פלוס דיזיין תקבלו שירות אישי, נשמח לייעץ ולענות לכל שאלה.

 

צור קשר     שאלות נפוצות

 למידע נוסף על מדבקות רצפה  03-528-50-03

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il