סטודיו פלוס דיזיין - שילוט רכבים

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

שילוט רכבים - מיתוג רכבים

.רוצה שיראו אותך?מחפש למתג את הרכב?או כל דבר אחר?הגעת למקום הנכון!
 
שילוט רכבים מתאים לכל סוגי הרכבים, מקטנועים לרכבי סוכנים ועד משאיות. הרכב הממותג מהווה שלט  נייד לפרסום וחשיפה באזור הכי עמוס – הכביש. אנחנו נמצאים בנסיעה מתמדת במשך כל שעות היום ולכן חשופים ללקוחות פוטנציאלים רבים. בפקקים, בתנועה, בכביש ראשי ובחניות העסק שלך תמיד נמצא בחשיפה. שימוש בשילוט רכבים הוא ניצול מקסימלי של האמצעים העומדים לפנינו לצורך פרסום ומיתוג החברה. עלות סמלית וחד פעמית עם תועלת רבה לאורך זמן שמבטיחה חשיפה ללקוח הבא שלכם

שילוט רכבים, עיטוף רכבים, עיטוף מוצרים, מדבקות צד, מדבקות רשת לרכב, מדבקות לוגו, הדבקות ללקוחות הפרטיים ועוד...


לדוגמאות נוספות לחץ כאן


 

ב- סטודיו פלוס דיזיין תקבל :

מדבקת וניל איכותית - מדבקה עמידה  של חברת 3M שלא נשרטת בקלות ושלא רגישה לשום תנאי מזג אוויר .המדבקה מבטיחה הדבקה ללא " בועות " והכי חשוב הסרה קלה של שילוט לרכב בבוא הזמן בקלות ואף בלי לפגוע בצבע הרכב!! הרכב יישאר בדיוק כמו ביום שעטפת אותו.

מיתוג רכבהדפסה ברזולוציה גבוהה- אנו משתמשים במדפסות מבטיחות איכות הדפסה של עד כ-1400DPI ויציבות מקסימלית של צבעים .הרזולוציה הגבוהה של המכונה מבטיחה שתמונות של מוצרים או של כיתוב קטן יהיו חדים במיוחד ונראים לעין.  הדפסה דיגיטלית כולל הדפסות גדולות במיוחד תוך שמירה על איכות הדפסה ועמידות המדבקות בתנאי חוץ. כל התנאים במטיחים שילוט לרכבים באיכות הגבוהה ביותר.

מיתוג מוצרים

הדבקה ועיטוף - עבודת הגימור מבוצעת ע"י מדביקים מנוסים ומקצועיים:ללא בועות וללא שריטות.מתחייבים להדבקה של שילוט לרכבים בצורה אחידה וחלקה ובלי קימורים בדיוק כמו בצביעה.

 

bannercontactלפרטים נוספים שעל שילוט לרכבים והצעות מחיר - בעמוד צור קשר

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il