שילוט מואר | אותיות בולטות ומוארות | הדפסה על שקף | פלוס דיזיין

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

שלטים מוארים

סטודיו פלוס דיזיין מייצרים ומפיקים שלטים מוארים מכל הסוגים, שלטים מוארים פרספקס, שלטים מוארים פאנופלקס, שלטים מוארים צורניים, שלדי לד ועוד. שלטים מוארים התפתחו בשנים האחרונות בקצב מהיר עם התפתחות הטכנולוגיה ואיתם גדל הביקוש. שלטים מוארים בולטים בכל שעות היום, נראים מרחוק ומושכים את העין של הלקוח הבא שלכם. שלט מואר יוצר תחושת יוקרה לעסק ומעוררים את סקרנותם של הלקוחות. מחירי שלטים מוארים משתנים עם גודלו, יעודו ושטח התקנתו.  שלטים שרואים - שלטים מוארים!

הדפסה מוארת ניתן לשלב שלטים מוארים גם בתוך הבית הפרטי שלכם כאלמנט עיצובי. שלטים מוארים יכולים לשמש כתמונות מוארות ואפילו קירות שלמים. בעזרת תמונות מוארות ניתן ליצור תחושת עומק ולהאיר חדרים קטנים וחשוכים. 

 

לדוגמאות נוספות לחץ כאן

הדפסה על שקף ומתקני תאורה

הדפסה על שקף בק לייט מיועדת עבור ארגזי תאורה המאפשרת תצוגה חדשניות ויוקרתיות.  שקף המודפס באיכות גבוהה בשילוב תאורה אחורית הופך את המוצר ליוקרתי ומרשים במיוחד ומושך את עין הקהל . הדפסה דיגיטלית ע"ג שקף פוליאסטר (בק-לייט) לשילוט מואר לנקודות מכירה או לעיצוב הבית. מודפס באיכות צילום גם במידות גדולות. ניתן להצמיד שקף פוליאסטר לפרספקס חלבי/שקוף בשילוט קבוע. כמו כן ניתן לבצע הדפסה בתלת מימד על גבי שקף בו האובייקט המרכזי בתמונה מופיע בתנוע בהשוואה לרקע ומקנה אפקט מדהים ושונה מהפקות דפוס אחרות. ניתן לשלב תמונות ולבנות תקרות מוארות וכך גם קירות.
 

אותיות מוארות, אותיות תלת מימד, אותיות בנויות

אותיות תלת-מימד ניתן לבנות בגדלים ובצבעים שונים. האותיות בנויות מחומרים שונים כגון: אלומיניום, קלקר, פרספקס, PVC, אלוקובונד ועוד. האותיות מיוצרות מחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן. אותיות תלת מימד ניתן לייצר בדרכים שונות: ללא תאורה, תאורה חיצונית, תאורה פנימית ותאורת חזיתית. ישנם סוגי שלטים הבוססים על ארגזי תאורה עם אותיות תלת מימד, שלטים עם תאורת לד פנימית, שלטים מוארים בניאון ועוד. ניתן לשלב מספר אלמנטים במקביל ולקבל את התוצאה הרצויה. אנו מייצרים אותיות תלת מימד בתור אלמנט עיצוב חיצוני שמושך את עייני הלקוח והן כשילוט פנים.


לדוגמאות נוספות לחץ כאן

למה שלטים מוארים בפלוס דיזיין?

פלוס דיזיין מתמחה בייצור שלטים מוארים מכל הסוגים. את יסודו של הארגז מכינים מאלומיניום/פח מגולוון המתאים לכל תנאי חוץ של שמש או גשם. אנו מקפידים להשתמש בחומרים ברמת איכות גבוהה כך שההדפסים לא ידהו עם השנים ובעזרת תכנון וייצור נכון יתאימו גם ליום וגם ללילה. בפלוס דיזיין תקבלו שלטים מוארים מתכנון ראשוני ועד הפיכת הרעיון למציאות. אנו מבצעים תכנון נכון לבניית השלט בהתאם לשטח היעד, מייצרים ברמת גימור הגבוהה ביותר ומספקים שרותי התקנה מקצועית בכל אזורי הארץ.

 

bannercontact

למידע נוסף על שילוט מואר והזמנות בעמוד צור קשר

או 03-528-50-03

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il