סטודיו פלוס דיזיין - קירות הפרדה

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 

canvaswall

קירות הפרדה מודולרים

לקירות הפרדה מודולרים שימושים רבים כגון תערוכות אירועים וכו', סטודיו פלוס דיזיין מעניקה גם ללקוח הפרטי אפשרות בשימוש בקיר המודולרי. ניתן להשתמש בקירות אלו כדי להפריד בין חללים בצורה פשוטה ביותר. אין צורך בבניית קירות גבס וצביעתם! אחת מהאפשרויות אותם אנו מציעים הוא קיר הפרדה בין חללים בעזרת הדפסות קנבס או כל חומר אחר ומתיחתם על בסיס מסגרת עץ.ניתן להרכיב קיר הפרדה מחיבור של מספר יחידות של מתקנים, החיבור מתבצע באמצעות מתאמים מיוחדים המאפשרים חיבור של מספר יחידות ללא הגבלה, בהתאם לדרישת הלקוח.

modulre

גובה קיר הפרדה יכול להגיע עד: 320 ס"מ והרוחב אינו מוגבל.את הקיר המודולרי ניתן להעמיד בתצוגות, תערוכות, כנסים ירידים ואירועים על מנת ליצור תפאורת רקע אטרקטיבית וכך גם כשימוש אישי בביתכם! הקיר המודולרי בנוי  מחומרים שונים כגון קנבס, שמשונית, רשת, פרספקס ועוד מגוון שונה של חומרים בהם ניתן להשתמש. היתרונות של הקירות המודולרים באופן ברור בנוכחות שלהם בניידות שלהם ובקלות ההתקנה והפרוק. ניתן לבנות קירות מודולרים חד צדדים ודו צדדי למטרות שונות. בעמוד זה תוכלו לצפות בכמה דוגמאות לקירות הפרדה בעיצובים שונים ונשמח לייעץ לכם לגבי עיצוב הקיר ואף לעצב אותו בעזרת צוות העיצוב הגרפי שלנו.

ישנו מספר רב של אפשרויות ורעיונות להפרדת אזורים כגון מתקני תצוגה שונים, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ורעיון שתרצו לבצע!


bannercontactלמידע נוסף על קירות הפרדה מודולרים והזמנות בעמוד צור קשר

או 03-528-50-03

הצעות מחיר בוואטסאפ


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il