סטודיו פלוס דיזיין - שאלות נפוצות | פלוס דיזיין

פלוס דיזיין

 
 

טלפון

 
מה הם שלבי הכנת הקנבס?

קנבס
בסטודיו פלוס דיזיין משתמשים בקנבס האיכותי בעולם העמיד בפני מים ושמש. הקנבס הוא בד ציירים נפוץ לציורי שמן והדפסה דיגיטלית.

 

הדפסה
אנו מדפיסים ברזולוציות הגבוהות בארץ בשימוש בטכנולוגיות ייחודיות ובאמצעות המדפסות המתקדמות ביותר בעולם ומעניקים לכל תמונה חדות ומיוחדות סטודיו פלוס דיזיין משתמשים בדיו מקורי המבטיח את איכות ההדפסה על קנבס הטובה ביותר, צבעים חיים וטבעיים ועמידות בפני כל גורם!

 

מריחת הלקה
הלכה של סטודיו פלוס דיזיין היא לכה סיליקונית מיוחדת בשונה מהמתחרים בתחום! הדפסה על קנבס מצופה בשכבת לכה באמצעות מריחה דו שכבתית. רק באמצעות שיטת מריחה מקצועית ניתן להשיג כיסוי מלא בשכבה אחידה ללא בועות וקטמים. השימוש בלכה נותן גימור למוצר ומבטיח עמידות מוצר מיירבית בהגנה מפני שריטות ופגיעות . בנוסף לכך מעניק ציפוי הלקה הגנה מלאה כנגד קרינת קרני השמש ועמידות מיירבית כנגד לחות ורטיבות.

 

מתיחה על מסגרת עץ
השלב הסופי לאחר ההדפסה ושלב הלכה מגיעה השלב הסופי. הקנבס נמתח על מסגרת עץ מלא 3.5 ס"מ עובי ומגיע אליך מוכן לתליה. תהליך המתיחה נעשה על ידי אנשי מקצוע ובאמצעות הציוד המקצועי ביותר בשוק. אנו בוחרים בקפידה כל פרופיל עץ על מנת להבטיח שלא תיווצר עקימות בעתיד.

הדפסה על קנבס

 

מה הם שלבי הכנת הפרספקס?

פרספקס
בסטודיו פלוס דיזיין משתמשים בפרספקס האיכותי ביותר המעניק מראה מרהיב במיוחד. משקלו כחצי מזכוכית ,שקיפות מדהימה,בטיחותי ביותר, קל לניקוי וניתן למחזור.

 

הדפסה
התמונה או כל גרפיקה שאתם שולחים אלינו עובר למחלקת ההדפסות. לאחר שהקובץ עובר עיבוד מקצועי הוא נשלח להדפסה על גבי ניר מיוחד מסוגו. אנו משתמשים בדיו מקורי המבטיח את איכות ההדפסה על קנבס הטובה ביותר, צבעים חיים וטבעיים ועמידות בפני כל גורם!

הצמדה אל גבי הפרספקס
לאחר מכן מוצמד הניר עם ההדפסה בלחץ על ידי דבק ומכונה מיוחדת ללוח פרספקס מצידו האחד. התמונה בלוח הפרספקס מקבלת עומד והשתקפות מדהימה המוסיפה המון למראה ומכניס חיים חדשים לכל חלל.

*עם הספקת התמונה אנו נספק לכן ערכת תלייה על הקיר. הערכה כוללת ספייסרים/הרחקות מהקיר המאפשרים לכם לתלות את הפרספקס בהרחקה מהקיר, דבר המוסיף המון למראה.

הדפסה על פרספקס

למה תמונות קיר?

למה תמונות קיר? תחום הדפסת תמונות מעולם לא היה מתקדם כל כך כמו שהוא עכשיו. אנשים אוהבים לשמור תמונות חשובות והיום אפשרויות רבות ודרכים בהם ניתן להדפיס על חומרים שונים. רבים מאיתנו היו רגילים להדפסת תמונות בלתי נשכחות על נייר צילום מסורתי. סטודיו פלוס דיזיין מציעה לכם דרך יצירתית ומרתקת יותר לשמר את הזיכרונות שלכם - תמונות קנבס ופרספקס. בד הקנבס הוא חומר בעל מרקם, אותו אחד המשמש ציירים לעבודת אומנות. לעומת נייר צילום, הקנבס הוא חומר עמיד יותר וגמיש שיכול לעמוד בכל סוגי מזג האוויר בחוץ. הבד מבטיח לשמור על המרקם המקורי של התמונה שלך במשך שנים רבות. הדפסה על פרספקס היינה טכניקה של הדפסה על נייר צילום והצמדתו בלחץ על ידי דבק במכונה מיוחדת ללוח הפרספקס מצידו ההפוך! התוצאה היא תמונה בתוך חומר הפרספקס המעניקה לו אטימות מוחלטת, עומק והשתקפות! יתרונות של חומרים אלו היא העובדה שניתן לקבל את התמונות מודפסות בכל גודל אפשרי. ואפילו עם הדפסה בממדים ענקיים, תמונות הקנבס והפרספקס ישמר את איכותם. מלבד למטרות למזכרת, תמונה על בד קנבס או על לוח פרספקס יכולה לשמש כמתנה נהדר ליקיריכם.

 

אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת או קישוט לכל חלל ולהיות יצירתיים, ובו זמנית לקבל תמורה בעד הכסף שלכם: הדפסה על בד קנבס או פרספקס היא הבחירה שלכם!

באילו חומרים אנו משתמשים?

קנבס
הקנבס הוא בד ציירים נפוץ לציורי שמן והדפסה דיגיטלית. בסטודיו פלוס דיזיין משתמשים בקנבס האיכותי בעולם העמיד בפני מים, שמש וכל גורם אחר. הבד מצופה בצבע לבן אקרילי שסותם את נקבוביות הבד אבל עדין נותן לו לנשום .בהדפסות דיגיטליות אנו משתמשים בבד הקנבס כאשר גם כאן נקבל ציפוי שנותן לבד אוורור. בד הקנבס מגיע במידות עד 320 ס"מ ואורך כ 50 מ'.

קנבס

פרספקס/זכוכית אקרילית
הפרספקס הוא חומר אקרילי הקיים במגוון רחב של צבעים, גוונים וגימורים. פרספקס שקוף או לבן הם הפופולאריים ביותר, אך ניתן גם לראות מוצרי פרספקס שקופים, אטומים, שקופים למחצה או מבריקים. הזכוכית האקרילית נמצאת במגוון מקומות והיא נכנסה לחיי היום יום בזכות שימושיה הרבים בגלל עליונותה של הזכוכית האקרילית על הזכוכית הרגילה במרחב גדול של תחומים.לחומר הפרספקס יתרונות רבים – הוא קל משקל, קל לעבוד איתו, עמיד בפני פגעי מזג האוויר ואינו מתנפץ לרסיסים.פרספקס

קאפה
קאפה היינה חומר מוקצף וקשיח אשר פני השטח שלו חלקים במיוחד ועליו מדבקה שהודפסה בהדפסה דיגיטלית. הדבקה על קאפה בד"כ מבוצעת כאשר נדרשת רמת גימור גבוהה במיוחד וכן כאשר אנו מדפיסים פוסטר ואיננו מעוניינים למסגר אותו. עובייה של הקאפה יוצר מעין מסגרת בפני עצמה ולעתים מעדיפים אנשים לתלות את הקאפה על הקיר ללא מסגרת. סוגי הקאפות: קאפה 10 - 5 מ"מ וקאפה שחורה. ניתן גם להדביק מס' קאפות ולקבל קאפה בעובי 20 מ"מ ומעלה. הלמינציה שומרת על ההדפסה ומונעת שריטות ומאריכה את חיי הקאפה והדפסה.קאפה

פי.וי.סי
אנשים רבים המחפשים פתרונות עיצוב לבית או למשרד מתעניינים בחומר הנקרא פי וי סי. רבים אינם מודעים למעשה ליתרונותיו ולטיבו. המבנה הכימי של פי וי סי מאופיין בקשיחות ובעמידות. כאשר מוסיפים ל- פי וי סי חומרים שונים הוא משנה את מרקמו והופך לחומר גמיש ורך יותר. זוהי תכונה של פי וי סי שהפכה אותו לפלסטיק בעל שני צדדים אשר לו תפקיד רחב ביישומים שונים ביתיים ותעשייתיים כאחד. מחירו הנמוך הופך אותו לאטרקטיבי לשימושים שונים .למעשה אנשי מקצוע ומעצבים הם בעלי יכולת להתאים את ה- פי וי סי לייעודים שונים על ידי שילובו עם חומרים אחרים . יתרונו הגדול הוא עמידותו בפני מים או לחות.שלטי בטיחות

מקורות ומאגרי תמונות שימושיים

פלוס דיזיין מחזיקה במאגר תמונות עשיר ואנו נשמח  להתאים לכם תמונה לפי בקשותיכם. אתם מוזמנים ליצור קשר למידע נוסף. 

מאגרי תמונות חינם
Flickr - מאגר עשיר של תמונות איכותיות בקטגוריות מגוונות
Sxc.hu - מאגר תמונות ענק, שחלק ניכר ממנו ניתן לשימוש חופשי
Photobucket - מאפשר העלאת והורדת תמונות איכותיות
Dreamstime – בנק תמונות גדול שמאפשר הורדת תמונות איכותיות ללא עלות
FreeDigitalPhotos – אוסף ענק של מבר תמונות מכל הסוגים והז'אנרים בחינם ושימוש חופשי
 .
מאגרי תמונות גדולים ואיכותיים יותר - בתשלום

הוראות סגירת קובץ

הוראות סגירה

תקנון האתר

 

1. אתר PlusDesign.co.il הינו אתר אינטרנט המאפשר להזמין שירותי הפקה, הדפסה, הגדלה וכיו"ב של תמונות פרטיות ו/או הנכללות באוסף תמונות הקיים באתר. האתר הינו בבעלות ומופעל על ידי חברת "א.ג סטודיו פלוס דיזיין בע"מ". 

 
2. השימוש באתר כפוף ומותנה בהסכמת המשתמש לאמור בתנאי שימוש אלה. השימוש באתר והעדר אי הסכמה מפורשת ובכתב לתנאי השימוש, מעיד על הסכמת חד משמעית של המשתמש לתנאי השימוש והתחייבותו של המשתמש לפעול לפיהם. 
 
3. הניסוח בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס לגברים ולנשים.
 
4. הגדרות
 
4.1. "החברה"- א.ג סטודיו פלוס דיזיין בע"מ
4.2. "האתר"- PlusDesign.co.il 
4.3. "המידע" - כל קובץ ו/או תוכן ו/או חומר בכל מדיה כל שהיא ובכלל זה, כל טקסט שהוא, תמונה, גרפיקה, ציור, פילם (תשליל), שרטוט, רישום, לוגו, סימן מסחר, צילום, אודיו ווידיאו, תמונות סטילס ולרבות אופן עיצובם של הנ"ל.
4.4. "משתמש" - כל אדם ו/או גוף ו/או גורם אשר נכנס לאתר, ועושה בו שימוש בין כלקוח ובין כגולש מזדמן וכל לקוח המזמין שרות כלשהו מהחברה בין באמצעות האתר ובין בכל אמצעי אחר.
4.5. "הפקה" – הפקה, העתקה, עיבוד, הגדלה, הקטנה, הפקה חוזרת ו/או שיכפול ו/או הפצה ו/או סריקה ו/או הורדה, הוצאה לאור, העתקה, הצגה בפומבי ו/או העברה של כל חומר המפורסם באתר (בכל אמצעי שהוא, כולל אך לא רק, באמצעות דואר, פקס, דוא"ל, אינטרנט או אמצעים דיגיטאליים אחרים). 
 
 
5. בעלות ותפעול
 
5.1. המידע המוצג באתר הינו בבעלותה הבלעדית או ברישיון שהוענק לחברה. 
 
5.2. אין להעתיק ו/או לפרסם כל חלק מן המידע ללא הסכמתה המפורשת מראש ובכתב של החברה.
 
5.3. כל שירות ו/או מידע המסופק למשתמשי האתר, הינו לשימוש פרטי ולא-מסחרי בלבד. 
 
5.4. החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר בכל עת מכל סיבה, בלי כל הודעה מראש למאן דהוא ובלי כל אחריות מצדה.
 
5.5. כל פעולת הפקה כהגדרתה לעיל של המידע באתר, בין בתמורה ובין שלא בתמורה, הינה אסורה בהחלט, אלא באישור מראש ובכתב של החברה. 
 
5.6. לשם קבלת אישור מראש ובכתב של החברה לאמור לעיל, ניתן לפנות אלינו, להלן פרטי ההתקשרות:-
 
• דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
• כתובת: דרך המכבים 54, ראשון לציון
• טל: 03-528-5003
• פקס: 03-525-3539
 
קניין רוחני 
והצהרות והתחייבויות המשתמש
 
6. המשתמש מצהיר ומאשר כי הנו אחראי בלעדית לאיכות המידע שהעביר לחברה, בין באמצעות האתר ובין בכל אמצעי אחר. 
 
7. המשתמש מצהיר ומתחייב כי הנו הבעלים ו/או בעלי הזכויות לעשיית שימוש ו/או להצגת המידע בגינו הוא מבקש את שירותי ההפקה של החברה.
 
8. המשתמש מצהיר ומתחייב כי הנו היוצר והבעלים הבלעדי של הקניין הרוחני מכל מן וסוג שהוא, ובכלל זאת אך לא רק, זכויות היוצרים, סימני המסחר, המכירה, הפרסום, ההפצה, השיווק, והזכויות המוסריות, בכל מידע שהוא מעביר לחברה, וכי בפרסומם והצגתם באתר לכל צורך ו/או ביצוע פעולות הפקה כלשהן במידע, אין כל הפרה או פגיעה בזכויות של צדדים שלישיים כלשהם. 
 
9. המשתמש מתחייב שלא להעביר לחברה מידע לצורך שירותי הפקה כלשהם ו/או בכלל, שיש בו כדי הפרת זכות כלשהי, מכל מן וסוג שהוא, של צד ג' כלשהו, לרבות אך לא רק, סימני מסחר, זכויות יוצרים, סודות מסחריים ו/או זכויות אחרות. 
 
10. לעניין זה המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך, שהמידע המוצג באתר, מוגן על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, סודות מסחריים ו/או זכויות ודיני קניין רוחני אחרים.
 
11. המשתמש מתחייב להימנע מכל שימוש בלתי מורשה במידע המוצג באתר, העלול להפר זכויות כלשהן. 
 
12. העברת מידע לחברה באמצעות האתר ו/או דרכים אחרות, אשר הנו בלתי חוקי, מאיים, מוציא דיבה, לשון הרע, תועבה, פורנוגרפיה או גזענות או כל חומר אחר הפוגע בצנעת הפרט או העשוי להוות או לעודד התנהגות פלילית או להקים עילה לתביעה אזרחית או להפר בכל דרך אחרת הוראת כל דין, אסורה בהחלט.
 
13. המשתמש מצהיר ומתחייב כי אין במידע שהעביר לחברה כדי פגיעה ברגשות הציבור, פגיעה בפרטיות, לשון הרע או הוצאת דיבה, וכן כי במידה ומופיעים אנשים במידע קיבל את רשותם המלא לפרסום המידע ו/או הפקתו.
 
14. המשתמש מצהיר כי אין כל מניעה חוקית ו/או אחרת להעברת המידע על ידו לחברה ולביצוע ההפקה שברצונו לבצע בו.
 
15. המשתמש מתחייב שלא להעביר לחברה מידע המכיל וירוסים ו/או תולעים ו/או פצצות זמן ו/או כל חומר מזיק אחר אשר עשוי ו/או עלול לפגוע בתפקוד האתר ו/או בתפקוד מערכות המחשוב של החברה ו/או לקוחות האתר ו/או הגולשים בו. 
 
16. המשתמש מתחייב להימנע מהפרת כל חוק ו/או תקנה אגב שימוש בשירותי החברה הניתן על ידי החברה, לרבות הפרת חוקי מדינת ישראל בכל הנוגע להעברת מידע בין מדינות ו/או באמצעות רשת האינטרנט.
 
17. המשתמש מתחייב שלא לפגוע ו/או להפריע בכל דרך שהיא לשימושו ו/או הנאתו של משתמש אחר מהשירותים ו/או הנתונים המוצגים באתר. 
 
סימני מסחר
 
18. כל סימני המסחר המופיעים באתר הינם בבעלותה הבלעדי של החברה או בבעלותו של צד ג' אחר. שימוש כלשהו בלתי מורשה בסימני המסחר האמורים אסור בהחלט, ובמיוחד אך לא רק, אסור השימוש בסימני המסחר של החברה ללא אישור והסכמה מראש ובכתב:
• כקישורית (Hyperlink) 
• בשם מוצר ו/או בפרסום כלשהם 
• כסימן מסחרי, או חלק ממנו, של אחר 
• ו/או כל שימוש אחר על ידי מי שלא קיבל את אישורה של החברה 
 
אחריות
 
19. החברה ו/או עובדיה ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם אינם בוחנים את תוכן המידע המועבר על ידי המשתמש לחברה ו/או אשר בגינם נדרש מתן שירותי ההפקה, ולפיכך אינם נושאים בכל אחריות הנובעת מתכולת המידע, לרבות בשל טעות, דיבה, לשון הרע, תועבה, פורנוגרפיה, גזענות, פגיעה בפרטיות, זכויות יוצרים וכל זכויות הקניין רוחני כלשהו, או אי דיוק שנכללים בחומרים אלו הפרת זכויות ו/או כל טענה אחרת.
 
20. המשתמש יהיה אחראי בלעדית בגין כל טענה, תביעה או דרישה שתועלה נגד החברה ו/או מי מטעמה על ידי צד שלישי כלשהו כתוצאה מכל סיבה שהיא הקשורה, במישרין ו/או בעקיפין, במידע שהועבר על ידי המשתמש לחברה, ובכלל זאת אך לא רק, בגין מהות המידע, לרבות, שימוש באלמנטים גראפיים, טקסט, הפרת זכויות יוצרים, סימני מסחר, שימוש באלמנטים פוגעניים הפוגעים בתקנת הציבור, ברגשותיו או בכלל. בהתאם ישפה המשתמש את החברה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה בגין כל נזק, תשלום או הוצאה שייגרמו להם – ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט.
 
21. האתר בכללותו - כולל מידע המוגש ומועמד לרשות המשתמש כמות-שהוא (“As-Is”). החברה והאתר אינם מביעים כל עמדה ואין הם אחראים, במפורש או מכללא, לגבי: א. המידע המצוי באתר. ב. המידע והפעולות אשר הגישה אליהם מתאפשרת באמצעות הגישה לאתר. ג. כל מידע או שירותים שהגישה אליהם התבצעה באמצעות קישור מן האתר. ד. כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב המשלוח של מידע חסוי או רגיש דרך האתר. ה. כל נזק הנגרם או עלול להיגרם עקב פגם או תקלה בתוכנה המפעילה את האתר או את הגישה לאתר.
 
תנאים להזמנת שירותי הפקה
 
22. משתמשים מורשים רשאים להזמין שירותי הפקה / הדפסה של תמונות פרטיות ו/או הנכללות באוסף תמונות הקיים באתר בתעריפים הקבועים באתר.
 
23. על אחריות המשתמש להזין פרטי מען וכרטיס אשראי מפורטים ותקינים. החברה ו/או מי מטעמה לא ישאו באחריות בגין הפקות אשר לא יגיעו לידי המזמין מסיבה אשר אינה תלויה בחברה ו/או מי מהפועלים עבורה, לרבות פרטי מען ו/או כרטיס אשראי שגויים.
 
24. המוצר יסופק תוך 10 ימי עבודה, למעט במקרים בהם יבקש הצרכן אפקטים מיוחדים ו/או גרפיקה ו/או התערבות בתמונה, מקרים בהם נדרשת הכנת סקיצה, ומתבקש אישור הצרכן על הסקיצה בטרם ביצוע ההפקה, במקרים אלו יסופק המוצר תוך 10 ימי עבודה מיום האישור של הלקוח על הסקיצה.
 
מדיניות החזרת טובין ו/או ביטול עסקה
 
25. שירותי ההפקה שהחברה מעניקה למשתמש הינם אישיים בהתאם לדרישותיו הספציפיות האישיות ואינם ניתנים לשימוש ו/או העברה על ידי גורם אחר.
 
26. המשתמש מודע ומסכים כי הטובין אותם מספקת החברה הינם טובין שיוצרו במיוחד לפי הזמנתו, בהתאם להגדרה המופיעה בחוק הגנת הצרכן, התשמ"א 1981.
 
27. משכך, המשתמש מסכים ומודע לכך כי אין החברה מקבלת טובין בחזרה, ואין החברה מבטלת עסקאות לאחר שהמוצר הופק ו/או השירות ניתן.
 
28. בכל מקרה ומקרה בו תתקבל תלונה על מוצר פגום, תכריע החברה והכרעתה תחייב את הלקוח. בחינת תקינותו של המוצר תבוצע אך ורק במרכז שירות הלקוחות של החברה אליו יעביר הלקוח את המוצר.
 
29. במקרים בו תכריע החברה כי אכן מדובר במוצר פגום, החברה תפיק את אותו המוצר מחדש ותספק ללקוח מוצר שאינו פגום. לא יינתנו זיכויים כספיים ולא תוחזר התמורה ששולמה. 
 
30.למען הסר ספק, בכל מקרה שבו המוצר יפגע ו/או יפגם במהלך המשלוח למשתמש, החברה תדאג לתקן ו/או להחליף, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, את המוצר. בכל מקרה לא תשא החברה באחריות כלשהי והמשתמש פוטר את החברה בגין כל פגם ו/או נזק מעבר לאמור לרבות נזקים ישירים ו/או עקיפים.
 
31. מרגע מסירת המוצר למשתמש החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בשום צורה שהיא למוצר ו/או לשימוש בו ובכלל זאת אך לא רק, לאופן התקנת המוצר ו/או ניודו ו/או כל נזק כספי ו/או אחר שעלול להיגרם למוצר ו/או כתוצאה ממנו. 
 
אבטחת מידע
 
32. העסקאות באתר זה נעשות תוך שמירה על פרטיות מלאה וחשאיות של הנתונים. הנתונים המועלים לאתר על ידי המשתמשים משמשים את האתר לצורך מתן שירות ללקוח בלבד. האתר אינו מאפשר שימוש בנתונים אלו למשתמשים אחרים ואינו מעבירם לצד שלישי כלשהו, למעט במקרים בהם בעל הזכויות באותם נתונים מעניק לאתר את הסכמתו המפורשת והמוקדמת לכך. העברת הנתונים האישיים אל האתר מתבצעת באמצעות פרוטוקול אבטחה SSL המקודד את הפרטים האישיים בדרכם ממחשב המשתמש אל האתר.
 
33. עם זאת, ולאור העובדה כי מדובר באתר המחובר לרשת האינטרנט לא ניתן להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשבי החברה, ועל כן ניתנת בזאת האופציה למשתמש לרכוש שירותים בטלפון או בהגעה פיזית למשרדי החברה. למען הסר ספק, החברה והאתר לא יהיו אחראים לפיצוי המשתמש באם יחשפו פרטיו בעקבות חדירה לא מורשית של גורם כלשהו לאתר, על אף אמצעי האבטחה המופעלים על ידי החברה והאתר.
 
קישוריות (Hyperlinks) לאתרים אחרים
 
34. באתר תוכלו למצוא קישוריות ו/או הפניות המקשרים אל אתרים אחרים במרחבי האינטרנט, שאינם של החברה. 
 
35. אם לא נאמר אחרת ובאופן מפורש על ידי החברה, הרי שהקישוריות הללו אל האתרים האחרים, אפילו אם ישנו לוגו (או סימן אחר) משותף של החברה ושל הצד השלישי, אינן יכולות להתפרש כהבעת תמיכה או מתן חסות, במפורש או מכללא, על ידי החברה לגבי האתרים האחרים שאליהם מובילות הקישוריות האמורות. 
 
36. קישורית המופיעה באתר, אינה מעידה על כך כי החברה, אחראית ו/או שולטת ו/או מיודעת על התכנים באתר הצד השלישי, והחברה לא תשא באחריות כלשהי לגבי תכנים אלה. לעניין זה חשיבות גם לגבי אמנת הפרטיות, של כל אתר ואתר, שיתכן ואינה זהה לאמנת הפרטיות באתר - קראו בעיון את אמנת הפרטיות האתר אליו מובילות קישוריות כאמור.
 
פרסומות
 
37. החברה אינה אחראית בשום אופן שהוא לפרסומות המופיעות באתר. 
 
38. הופעת פרסומת באתר אינו מעיד על חסותה של החברה ו/או אחריותה ו/או התחייבותה על המפרסם, המוצר/השירות המפורסם, איכותו, נכונותו ו/או דיוקו.
 
שמירה על פרטיות - אמנת פרטיות
 
39. החברה והאתר רשאים להשתמש ולאסוף למאגר המידע של החברה, את הפרטים שנמסרו על ידי המשתמש לצורך שיפור השירותים המוענקים על ידה, ליצירת קשר עם המשתמש, לצורך עדכונו בדבר מבצעים ו/או בנוגע לשירותים ומוצרים המוצעים על ידי החברה ו/או צדדים שלישיים עמם נמצאת החברה בקשר, ובכלל זאת אך לא רק באמצעות משלוח דוא"ל ו-SMS. 
 
40. כמו-כן, החברה והאתר רשאים לעשות שימוש בפרטים האמורים לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים ומטרות שיווקיות אחרות. מידע זה לא יזהה את המשתמש אישית ולא יכלול מידע רגיש כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות.
 
41. במהלך הזנת הנתונים על ידי המשתמש באתר ישלח למחשב המשתמש קובץ זיהוי (Cookie) וזאת לצורך זיהוי המשתמש בעת גלישתו באתר במטרה לשפר השירות.
 
42. באתר תוכלו למצוא קישוריות שתובלנה אתכם למספר אתרים אחרים, חלקם הינם מפרסמים וחלקם הינם חברות עסקיות שהחברה נמצאת עמן בשיתוף פעולה עסקי.
 
43. חלק מהאתרים האלה יופיעו תחת שם ו/או מותג ו/או לוגו הכולל גם את הלוגו של החברה, אך הם לא מופעלים ו/או לא מתוחזקים תחת השגחת החברה.
 
44. לכן, אמנת הפרטיות של האתר, אינה חלה ו/או אינה תקפה באתרים שאליהם מובילות הקישוריות. לאתרים אלה אמנת פרטיות משלהם, שונה מאמנת הפרטיות של האתר. חשוב ביותר כי תקראו ותבדקו היטב את אמנת הפרטיות של כל אחד מהאתרים הללו לפני שאתם מוסרים פרטים אישיים ו/או מידע אחר באתר החדש אליו הגעתם, החברה והאתר אינם מסוגלים ולא יהיו אחראים לשמירה על הפרטים והמידע שאתם משאירים באתרים אלה.
 
עדכונים ושינויים
 
45. בכל עת שהיא רשאית החברה לבצע שינויים ו/או עדכונים בתנאי שימוש אלה. 
 
46. בשימושכם באתר הינכם מסכימים בזאת להיות כפופים לאמור בתנאי השימוש בכל עת, ועליכם לחזור ולהתעדכן בדבר השינויים שיבוצעו בתנאי השימוש.
 
47. החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לעשות כל שינוי באתר בכל עת ומכל סיבה, בלי כל הודעה מראש ובלי כל אחריות מצדה. 
 
48. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות ו/או להוסיף ו/או להשמיט כל חומר מהחומרים המפורסמים באתר, לעצבו מחדש, להחליף את תכניו, והכל כראות עיניה ולפי שיקול דעתה הבלעדי.
 
הדין החל סמכות שיפוט
 
49. השימוש בפורטל ותנאי שימוש אלה כפופים אך ורק לחוקי מדינת ישראל. כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה הנוגעת לתנאי שימוש אלה ו/או לשימוש באתר יהיו בסמכות שיפוט בלעדית של בית המשפט המוסמך בתל-אביב, ישראל.

מדיניות משלוחים ועלויות

 

להלן פרטים שיסייעו לכם להבין מהי הדרך הקלה והנוחה לקבלת המוצרים המוזמנים:
קיימות מספר דרכים לקבל את המוצרים שהוזמנו:
1. דואר רשום – בד"כ 5-7 ימי עסקים עד לסניף הדואר הקרוב למקום המגורים
2. דואר שליחים – מדלת לדלת – בד"כ 2-3 ימי עסקים. 
3. הובלה מיוחדת – עד 24 שעות

הזמנים מתייחסים למין הרגע שהחבילה מוכנה למשלוח בפלוס דיזיין.
עלויות המשלוח בארץ תלוית במספר גורמים:

1. נפח\גודל ההזמנה. 
2. כמות הפריטים שהוזמנו.
3. בסוג המשלוח שבחרתם.

עלות משלוח בדואר שליחים: 59 ₪.
הובלה מיוחדת תחושב בהתאם לגודל החבילה ואזור היעד.

נשמח לעזור בכל שאלה,
שרות הלקוחות
סטודיו פלוס דיזיין

 

whatsapp צור קשר


הדר 39
באר יעקב
ת.ד 139


טלפון: 03.528.50.03
פקס: 08.911.95.94
וואטסאפ: 054.558.7997


אימייל: info@plusdesign.co.il