חיפוי זכוכית

 • צביעה בתנור והדפסה איכותית
 • זכוכית 6 מ"מ אקסטרה קלייר
 • התקנה מקצועית + 3 שנות אחריות
 • מאגר תמונות ענק
 • זמני אספקה מהירים
מק"ט: חיפוי זכוכית קטגוריה:

קבלו הצעה משתלמת!

  עדכונים לגבי מבצעים והנחות במייל

      או

  עבודות שלנו

  לקוחות ממליצים

  אנג'ליקה דוברובסקי

  רצינו להודות לכם על השירות המהיר, האדיב והמקצועי שלכם! כאשר חיפשנו איכן לרכוש חיפוי זכוכית בדקנו בכמה חברות שנראו לנו הכי רציניות. קודם כל המחיר שהצעתם היה מצויין, המענה היה מהיר, המידע היה מדוייק ונשמע מאוד מקצועי . הגענו לסטודיו להתרשם מאיכות העבודה ומאוד התרשמנו – בסופו של דבר זה מוצר שרוכשים לאורך שנים ארוכות. זמן האספקה היה מהיר וללא עיכובים, ההתקנה הייתה מאוד מקצועית ואיכות ההדפסה יצאה מדהימה. אנחנו מאוד מרוצים וללא שום ספק נמליץ הלאה! תודה

  אנג'ליקה דוברובסקי
  עידן

  רציתי רק להגיד תודה לצוות ולאנדריי במיוחד שעזר לי לייצר את מה שרציתי עם שירות מצויין קיבלתי את המוצר במשלוח בדיוק לפי הזמנים שרשום באתר לא היו איחורים המוצר היה ארוז כמו שצריך הוראות הרכבה מפורטות ופשוטות.  מומלץ בחום!

  עידן תורג'מן
  ענת

  לפלוס דיזיין , הרבה תודה על המקצועיות, השרות, והביצוע המהיר. נהננו משירות שלא נתקלים בו כל יום וקיבלנו מוצר באיכות גבוהה כמו שהובטח, המטבח יצא מהמם בזכותכם!

  ענת מילגרום
  משפחת קופל

  אחרי התלבטויות רבות והשוואות בחרנו להתקדם עם "פלוס דיזיין" לחיפוי זכוכית מודפסת לדירה החדשה שלנו בחולון. חייבת לציין שהבחירה התבררה כנכונה מהרגע הראשון – השירות היה מצויין מתחילת הדרך של עיגוי הרעיון ועד המתקין שהיה אדיב ומקצועי.פגשנו אנשים מדהימים שמקצועיות ואיכות הם ערכים שמלווים לכל אורך הדרך.  אנדריי – תודה אישית לך ולכל הצוות!

  משפחת קופל

  הצעות מחיר גם בווטטסאפ

  4 ביקורות עבור חיפוי זכוכית

  1. אנג'ליקה דוברובסקי

  2. ענת מילגרום

  3. עידן תורג'מן

  4. מרינה קופל

  הוסף חוות דעת